DEĞERLERİMİZ

KALİTE POLİTİKASI

Prensip olarak, müşteri taleplerini daima ön planda tutarak araştırmacı, kaliteyi yaşam biçimi olarak gören, takım ruhu taşıyan, beceri ve yeteneklerini şirket genelinde kullanabilen kaliteli insan kaynağını en önemli değerimiz haline getirerek müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.

İnsan

Dürüstlük

İstikrar

Mükemmeliyet

Kurumsallık

Uzmanlık

Yenilikçilik

İnsana ve Çevreye Saygı


Dürüstlük İstikrar Mükemmeliyet Kurumsallık Uzmanlık Yenilikçilik İnsana ve Çevreye saygı Hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmak ve en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak…Güven ve dürüstlük prensiplerine daima sahip çıkmak.

BİZ KİMİZ?

Projelerin başlangıç aşamasından gelişim süreçlerine, mimari kimliğin oluşturulmasından, anahtar teslim aşamasına kadar yüksek kalite ve mükemmeliyetçi bir yaklaşım benimseyen Çolakoğlu Yapı Grubu ve Mimarlık, kalite standartlarında tutarlılıktan taviz vermeden üretim yaparak müşterilerinin beklentilere; mümkün olan en kısa sürede çözüm üretmektedir.

NEDEN BİZ?

Çolakoğlu Yapı Grubu ve Mimarlık; kurum ve insan adına vazgeçilmez bir değerdir. Ürettiğimiz tüm projelerde müşterilerimiz için en ideal koşulları kalıcı ve katma değeri yüksek standartlar doğrultusunda inşaa etmekte ve geleceği şimdiden planlamaktayız.

VİZYONUMUZ

Her zaman ilkelerimizle hareket edip, yatırım yaptığımız tüm yapılarda modern, prestijli, köklü, güçlü ve estetik yapılar inşaa etmeyi vizyon olarak benimsedik. Ülke ekonomisinde etkin bir rol oynayarak, mükemmeliyetçi üretim politikamızla şehirlerin ve semtlerin değerlerine değer katmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.